Városlista
2025. október 10, péntek - Gedeon

Hírek

2012. Április 25. 14:19, szerda | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online / MTI

Vitorlázás: mastersvilágbajnok a Wossala, Vezér, Németh solingcsapat

Vitorlázás: mastersvilágbajnok a Wossala, Vezér, Németh solingcsapat

A Wossala György, Vezér Károly, Németh Péter alkotta csapat nyerte a Balatonalmádiban rendezett soling mastersvilágbajnokságot.

A hazai vitorlás szövetség szerdai tájékoztatása szerint az elsőség kiélezett küzdelemben, változatos versenyben dőlt el.

A vb mellett nyílt magyar bajnokságot is rendeztek a IV. Ramada-kupa keretében szombattól keddig, s az Audi-Ramada Team utóbbiban is a legjobbnak bizonyult. A veteránok vb-jén a német Thomas Maschkiwitz vezette trió szerezte meg az ezüstérmet, és a kanadai Peter Hall csapatáé lett a bronz, a nyílt verseny végeredményében pedig ez a két együttes helyet cserélt.

Az időjárás nagy próba elé állította a versenyrendezőséget, a gyenge leálló szelekben ugyanis nehéz volt jó futamokat lebonyolítani. Ez végül az utolsó napon sikerült, az addigi négy futam után ragyogó erős szélben zárhatta a mezőny a regattát.

A háromszemélyes tőkesúlyos, egykori olimpiai hajóosztály képviselői versenyein hét nemzet 17 csapata vett részt.

MTI / Nemzeti Sport Online

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 10. 07:30, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve nyert a Kielce ellen

A Veszprém házigazdaként 35-33-ra legyőzte a lengyel Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, csütörtökön.

2025. Október 09. 07:34, csütörtök | Sport

A Pro Recco legyőzésével újra a Ferencvárosé a trófea

2025. Október 08. 07:45, szerda | Sport

Magyar-örmény - Tóth Balázs: ha a vb-ről álmodozunk, akkor nyernünk kell szombaton

Tóth Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint ha a csapat a világbajnoki szereplésről álmodozik, elengedhetetlen, hogy szombaton hazai pályán legyőzze az örmény együttest.

2025. Október 07. 07:39, kedd | Sport

Magyar-örmény - A sérült Dibusz helyén Demjén a keretben

Dibusz Dénes sérülés miatt nem csatlakozik az örmények és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.