Hírek
2022. Március 04. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Visszahívott egy terméket az egyik áruházlánc
Idegen anyaggal (több féle gyommag, kavics) való szennyezettség miatt a Penny Market Kft. visszahívja a 40 grammos kiszerelésű Mr. Spice fűszerköményt
- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön az MTI-vel.
A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a 2025. január 15. és január 16-i minőségmegőrzési idővel rendelkező termékeket ne fogyasszák el.
Hozzátették, hogy az érintett fűszerkömény a vásárlás helyére visszavihető, a termék vételárát a Penny Market Kft. visszatéríti.
Kukorica csemegét hívott vissza a Spar
A Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. visszahívta S-Budget bacon ízű, 100 grammos kiszerelésű kukorica csemegéjét - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön az MTI-vel.
A Nébih kéri a vásárlókat, hogy ezt a terméket ne fogyasszák el, a visszahívás oka érzékszervi nem-megfelelőség volt, a terméken helyenként fekete elszíneződés mutatkozott.
A Szimita Trade Kft. által gyártott termék, amelynek minőségmegőrzési ideje: 22.03.2022. a vásárlás helyére visszavihető, a termék vételárát a Spar visszatéríti.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 25. 06:49, kedd | Belföld
NGM: Ezekre érdemes figyelnie a vásárlóknak a Black Friday akciók során
Az ünnepi időszak közeledtével, különösen a november végén esedékes Black Friday akciók idején jelentősen megnő az online és személyes vásárlások száma.
2025. November 25. 06:48, kedd | Belföld
Orbán Viktor: nem akarjuk eladósítani az unokáinkat Ukrajna miatt
Az Európai Unió folytatni akarja a háborút, de mivel pénzük nincs, közös hitelt vennének fel. Erre nemet kell mondanunk.
2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld
Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI
A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Felhős, csapadékos idővel indul a hét
Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
