Hírek
2017. Június 26. 07:33, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Villám miatt kigyulladt egy négyemeletes lakóház Dunaújvárosban

Tűz ütött ki egy dunaújvárosi négylakásos társasházban vasárnap kora este, a tüzet feltehetőleg villámcsapás okozta - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor elmondta: a tűz vasárnap este hat óra után keletkezett a dunaújvárosi Bocskai utca egyik négyemeletes társasházában, a tetőszerkezet két, a legfelső emeleten lévő lakás felett égett.
A szóvivő tájékoztatása szerint 33 embernek, köztük 10 gyermeknek kellett elhagynia az épületet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.