Hírek
2013. Augusztus 07. 09:50, szerda |
Belföld
Forrás: MNO
Utódot kap a legszebb BlackBerry

Méregdrága, ám igen exkluzív modell piacra dobását tervezi a BlackBerry. A német dizájnstúdió által készített készülék várhatóan a Vertuk ellen szállna harcba.
Bár a legtöbben a drága telefon szó hallatán egyértelműen az iPhone-ra asszociálnak, koránt sem az Apple mobilja az egyetlen, mely 200 ezer forint körüli áron igyekszik megtalálni a vásárlóit. A Nokia által alapított Vertu például hosszú évek óta sikerrel értékesíti a méregdrága készülékeit. Hasonló cél fogalmazódott meg a Porsche Design alapítóinak fejében is amikor úgy döntöttek, hogy saját névvel fognak mobiltelefont árusítani.
Ennek gyümölcseként 2011-ben mutatkozott be a BlackBerry Porsche Design P9981. A kanadai vállalat legszebbjeként számon tartott modell most utódot kap, méghozzá a BlackBerry Z10-es egy külsőleg módosított kiadásával. A nem túl fantáziadús, P’9982 nevet viselő modell várhatóan 2000 dollár körüli áron kerülhet majd a boltok polcaira, igaz azt egyelőre nem tudjuk, hogy mikor, mivel a hivatalos bemutató dátumát jelenleg homály fedi.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.
2025. Július 03. 07:32, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot
A kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot, az új támogatást mindenki igénybe veheti, aki az első saját lakását vagy házát szeretné megvenni -
2025. Július 03. 07:31, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a határ a csillagos ég Magyarország és az Egyesült Államok kapcsolatában
Az elmúlt hónapok során sikerült megteremteni az amerikai-magyar kapcsolatok új aranykorának stabil alapjait, Donald Trump elnök hivatalba lépése óta a barátság felváltotta a kioktatást, a vádaskodást és a megbélyegzést
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt