Hírek
2017. Május 02. 14:36, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
Újabb sztárformációval bővült az idei Sziget fellépőinek névsora
Az aktuális nemzetközi elektronikus-popzenei színtér egyik legsikeresebb szereplője, a Chainsmokers is koncertet ad az idei Sziget fesztiválon - jelentették be kedden a szervezők.
A Chainsmokers debütáló albuma, a Memories... Do Not Open alig egy hónapja jelent meg és rögtön 62 országban, köztük az Egyesült Államokban, Kanadában, Brazíliában, Spanyolországban és Oroszországban az első helyen nyitott az iTunes-listán. A csapat több mint negyven állomásos turnéja keretében lép fel a Sziget fesztiválon, amelyet augusztus 9. és 16. között rendeznek.
A közelmúltban a legjobb dance felvétel kategóriában a Don't Let Me Down című számért Grammy-díjjal jutalmazott amerikai dj-duó, Alex Pall és Drew Taggart lemezén olyan slágerek szerepelnek, mint a Coldplay tagjaival közösen rögzített Something Just Like This vagy a Paris, amely már csaknem 300 millió kattintást számlál a legnépszerűbb videomegosztó oldalon.
A Chainsmokers albumának megírásában és feléneklésében olyan ismert előadók vettek részt, mint Emily Warren, Jhene Aiko, Louane, a Florida Georgia Line, valamint a már említett Coldplay.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár
Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő
Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban
2026. Július 09. 15:00, csütörtök | Bulvár
Jövőre Esztergomba költözik az EFOTT
Jövőre Esztergomba költözik az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT), a szerdán megkezdődött és vasárnapig tartó jubileumi 50. fesztivál az utolsó, amelyet a Velencei-tó partján tartanak.
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
