Városlista
2026. április 11, szombat - Zsolt, Leó

Hírek

2018. December 19. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Új járat indul Budapest és Dubaj között

Új járat indul Budapest és Dubaj között

Jövő júniusban új járatot indít Budapest és Dubaj között a flydubai diszkont légitársaság - közölte a Budapest Airport kedden az MTI-vel.

A Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér üzemeltetőjének közleménye szerint a járat minden nap közlekedik majd, Boeing 737 MAX 8-as repülőkkel. Bár fapados cégről van szó, a járaton a 156 turista osztályú ülés mellett 10 business osztályú szék is elérhető lesz.

A foglalási rendszer adatai szerint a járat június 27-től közlekedik, 17.35-kor indul majd Dubaj Nemzetközi Repülőtérről és 21.30-kor landol Budapesten, két órával később száll fel a magyar fővárosból és másnap reggel 7 órakor érkezik vissza az öböl-menti metropoliszba. Mivel a flydubai és az Emirates kereskedelmi együttműködésben dolgozik, a két cég járatai között biztosított az átszállás.

Az új járattal jelentősen bővül a kapacitás a Budapest és Dubaj közti útvonalon, amelyen jelenleg két légitársaság repül: az Emirates naponta, a magyar hátterű Wizz Air diszkont társaság hetente háromszor.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld

NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást

Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld

Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt

A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.

2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld

A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát

A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.

2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld

Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?