Hírek
2022. Június 12. 19:17, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Tűz ütött ki egy csepeli lakásban, egy férfi kiugrott a negyedikről és meghalt
Tűz ütött ki a XXI. kerületi Szent László utcában egy negyedik emeleti társasházi lakásban - közölte a katasztrófavédelem vasárnap délután az MTI-vel.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az MTI-nek megerősítette: a lakásból kiugrott egy 36 éves férfi, aki életét vesztette.
A katasztrófavédelem közlése szerint a fővárosi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel érkeztek a helyszínre, majd körülhatárolták és eloltották a lángokat. Az egységek az égő lakás szintjén átvizsgálták a többi ingatlant, az alatta lévő szinteken elzárkózást rendeltek el a lakók számára.
A tűzoltók jelenleg az utómunkálatokat végzik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
