Hírek
2018. Szeptember 29. 15:47, szombat |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Pach Ferenc
Tűz ütött ki a szobi léüzemben

Műanyag rekeszek és hordók gyulladtak ki a szobi léüzemben szombaton.
A Pest Megyei Katasztrófavédelem az MTI kérdésére közölte, hogy személyi sérülés nem történt, de a tűzvész a közelben egy gáztározót is veszélyeztetett.
A tüzet a váci és vámosmikolai tűzoltók megfékezték, a helyszínre a katasztrófavédelem műveleti laborja is kivonult.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.