Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2018. Július 02. 18:01, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Túl sokat akart lopni, így lebukott a fiatal nő

Túl sokat akart lopni, így lebukott a fiatal nő

Fehérneműt, fürdőruhát és pólót akart ellopni egy szegedi bevásárlóközpont egyik üzletéből egy 21 éves fiatal. A rendőrség bíróság elé állítás javaslatával fejezte be a nyomozást a feltételezett elkövetővel szemben.

A megalapozott gyanú szerint a nő június 20-án 13 óra körül 27 ruhadarabot vitt a bolt próbafülkéjébe, ahol levágta az áruvédelmi eszközöket, majd a táskájába rejtette a fehérneműket, a fürdőruhákat és a pólókat. Távozásakor a biztonsági személyzet tetten érte a gyanúsítottat, akit a rendőrök kiérkezéséig visszatartottak. Tőle a nyomozók az eltulajdonított ruhákat lefoglalták.

A fiatallal szemben dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Szegedi Rendőrkapitányságon.
A rendőrök az ügy iratait a napokban bíróság elé állítás javaslatával az illetékes ügyészségnek továbbították.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld

Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is

Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése

Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően