Városlista
2025. május 29, csütörtök - Magdolna

Hírek

2012. Július 17. 11:10, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Többórás útlezárásra kell számítani a 86-os főúton egy kamionbaleset miatt

Többórás útlezárásra kell számítani a 86-os főúton egy kamionbaleset miatt

A rendőrség szerint több órát is igénybe vehet a baleseti helyszínelés és a műszaki mentés a 86-os főúton Répcelak térségében, ahol egy szén-dioxidot szállító kamion az árokba borult.

Leibinger Eszter, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden közölte: a baleset miatt teljes útzár van érvényben, a rendőrök a közlekedőket Kapuvár irányába, a 8611-es útra, a Szombathely felé közlekedőket a 85-ös számú főútra, valamint a helyfalui körforgalom irányába terelik.
A baleset körülményeiről a rendőrség egyelőre nem adott tájékoztatást.
Az MTI a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság főügyeletesétől úgy értesült, hogy a baleset során egy szén-dioxidot szállító tartálykocsi az árokba hajtott, az oldalára borult, a szén-dioxid pedig szivárog.
Mogyorósi Balázs közlése szerint a balesetben két ember megsérült, a tartályt a tűzoltók vízsugárral hűtik.
Közölte azt is, hogy a helyszínre érkezezett egy daru, hogy talpra állítsa az árokba borult kamiont, és egy másik tartálykocsit is várnak, amelybe átfejtik a szén-dioxidot.
A mentőszolgálat tájékoztatása szerint a balesetnek két könnyű sérültje van, őket a helyszínen ellátták.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 28. 17:16, szerda | Belföld

Új korszak elé néz a magyar kisipar

A globális kihívások és gyorsuló technológiai változások közepette is a magyar kisipar megerősítését sürgette Németh László,

2025. Május 28. 15:07, szerda | Belföld

Agrárkamara: a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszik az ingyenes pályázatírási szolgáltatást

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszi minden vármegyében az ingyenes pályázatírás szolgáltatását - közölte a köztestület szerdán az MTI-vel.

2025. Május 28. 12:04, szerda | Belföld

Latorcai Csaba: a Brüsszelt vezető baloldali elit gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában

A Brüsszelt vezető baloldali elit igazából egy gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában, és egy gazdasági érdekcsoportot kiszolgálva mindent elkövet azért, hogy Ukrajnát soron kívül vegyék föl az Európai Unióba

2025. Május 28. 10:05, szerda | Belföld

Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál

Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál Törökbálint térségében – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-vel.