Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2019. Március 28. 18:06, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március

Többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március

Napos, száraz idővel és többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken kezdetben csak gomolyfelhők lesznek az égbolton, majd fátyolfelhők sodródnak be északkelet felől, amelyek egyre nagyobb területen fogják szűrni a napsütést. Számottevő csapadékra továbbra sem kell számítani, esetleg egy-egy jelentéktelen zápor lehet a csoportosuló gomolyfelhőkből. Csak a keleti vidékeken élénkülhet meg időnként a légmozgás. A hőmérséklet a hajnali órákban mínusz 3 és plusz 5 fok között alakul. Napközben 13-18 fokig melegszik a levegő.

Szombaton és vasárnap derült vagy gyengén felhős, napos lesz az idő, csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet szombaton mínusz 3 és plusz 4, vasárnap mínusz 2 és plusz 6 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton 15-20, vasárnap 17-22 fok között alakulnak – olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése

Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően

2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ

Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.