Hírek
2017. Szeptember 12. 10:25, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Több milliós ékszerlopás Székesfehérváron - VIDEÓVAL

Lakosság segítségét kérnek a székesfehérvári rendőrök egy tolvaj azonosításában.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy férfi szeptember 8-án 2 óra körül betört Székesfehérváron egy ékszerboltba, majd az üzletből több millió forint értékben arany ékszereket tulajdonított el.
Az elkövetőről az üzlet biztonsági kamerája felvételt készített.
Az ismeretlen férfi normál testalkatú, körülbelül 175 centiméter magas és a bűncselekmény elkövetésekor fekete színű baseball sapkát, szürkés színű kapucnis kabátot, fekete színű melegítő nadrágot és világos színű magas szárú cipőt, kezén pedig szürke színű kesztyűt viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a videón látható férfit felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatosan érdemi információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.