Hírek
2024. November 28. 08:11, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Szijjártó Péter: Donald Trump megnevezte különmegbízottját az ukrajnai háború békés rendezése érdekében

Az amerikai elnökválasztás óta – semmibe véve az emberek akaratát – folyamatosan születtek azok a döntések, melyeknek egyértelmű célja, hogy ellehetetlenítsék Donald Trump számára az ukrajnai béketeremtést -
- közölte a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldalán csütörtökön.
Szijjártó Péter kiemelte, A háború eszkalációjának egyre fokozódó veszélye közepette tegnap végre egy jó hírt is kapott a globális békepárti többség és mindazok, akik a békéért imádkoznak Ukrajnában.
Donald Trump tegnap ugyanis bejelentette, hogy Keith Kellogg személyében különmegbízottat nevez ki az ukrán-orosz háború békés rendezése érdekében.
Magyarország kormánya támogatni fogja az America First Policy Institute vezetőjét a munkája sikere érdekében és készen állunk az együttműködésre minden békéért tett erőfeszítés során - fogalmazott a tárcavezető.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld
KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ
A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel