Hírek
2013. Augusztus 03. 20:52, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Marihuánát próbált becsempészni a fesztiválra egy holland fiatalember
Mintegy 10 millió forint értékű marihuánát próbált meg becsempészni a hétfőn kezdődő Sziget fesztiválra egy holland fiatalember szombaton, de már a bejáratnál lebukott.
A fesztivált őrző biztonsági szolgálat emberei a rendezvény bejáratánál, a csomagok átvizsgálásakor lettek figyelmesek a fiatalember poggyászára, amelyben egy hangszóróban elrejtve tíz, egyenként félkilós, gyanús, feltételezhetően kábítószert tartalmazó zacskót találtak. A biztonsági szolgálat emberei a férfit és a csomagot is átadták a rendőrségnek.
(A fotó illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld
Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI
A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Felhős, csapadékos idővel indul a hét
Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Szaúd-Arábiában folytat megbeszéléseket Kövér László
A Súra Tanács elnökének meghívására Szaúd-Arábiában folytat megbeszéléseket Kövér László, az Országgyűlés elnöke - tájékoztatta az Országgyűlés Sajtóirodája vasárnap az MTI-t.
