Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2021. Augusztus 18. 08:44, szerda | Bulvár
Forrás: mti - illusztráció: instagram/ScarletJohansson

Scarlett Johansson is játszik Wes Anderson új mozijában

Scarlett Johansson is játszik Wes Anderson új mozijában

Scarlett Johansson is csatlakozott a válogatott színészgárdához, amely szerepet kapott Wes Anderson új filmjében - írja a The Hollywood Reporter.

A Fekete özvegy sztárja Spanyolországban kezdett forgatni Wes Andersonnal. A színésznő korábban is dolgozott a rendezővel, a Kutyák szigete című filmjében adta az egyik animációs szereplő, Nutmeg hangját.

Anderson új produkciójában, amelynek ő írta a forgatókönyvét is, mások mellett Adrien Brody, Bill Murray, Jason Schwartzman, Tilda Swinton, valamint Margot Robbie és Tom Hanks is kamera elé áll.

A forgatókönyvről egyelőre semmit sem lehet tudni, és az sem derült ki, hogy Johannson milyen szerepet kapott.

Az eddig már hétszer - köztük A Grand Budapest Hotelért - Oscar-díjra jelölt rendező új filmjének forgatása szeptemberben fejeződik be, októberben pedig A francia kiadás című legutóbbi filmjét kezdi forgalmazni a Searchlight.

Scarlett Johannsont 2020-ban a Házassági történet és a Jojo Nyuszi című filmért is Oscar-díjra jelölték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.

2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár

Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon

Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is

2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár

Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget

Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.

2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár

Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie

A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.