Hírek
2011. Szeptember 11. 07:41, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Sakk Vk - Polgár kikapott és kiesett a negyeddöntőben

Polgár Judit világossal kikapott az orosz Peter Szvidlertől a negyeddöntő második, szombati partijában az oroszországi Hanti-Manszijszkban zajló, kieséses rendszerű sakk Világkupán, amelyen így kiesett.
A viadal honlapja szerint a magyar nagymester a 45. lépést követően kényszerült a mérkőzés feladására a négyszeres olimpiai bajnok riválisával szemben, így 1,5-0,5-re elvesztette a párviadalt.
Polgár kiesése azt jelenti, hogy nem lett világbajnokjelölt, ugyanis a Vk első három helyezettje kapja meg ezt a címet.
A Vk szeptember 20-ig tart. A magyarok közül már csak Polgár Judit volt versenyben.
Eredmény:
negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Polgár Judit-Peter Szvidler (orosz) 0-1
Továbbjutott: Szvidler 1,5-0,5
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 10. 09:11, szombat | Sport
Marco Rossi 2030 nyaráig hosszabbított
A Magyar Labdarúgó Szövetség 2030 júniusáig meghosszabbította Marco Rossi szövetségi kapitány szerződését.
2025. Május 09. 07:25, péntek | Sport
Tyson Fury korábbi világbajnok ökölvívó Budapestre látogat
Tyson Fury korábbi nehézsúlyú világbajnok ökölvívó pénteken Budapestre látogat, és a helyszínen tekinti meg féltestvérei, Thomas és Roman Fury mérkőzéseit.
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda Eb-selejtező - Szlovákiai győzelmével kijutott a tornára a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott kijutott a jövő januári Európa-bajnokságra, mivel 39-24-re nyert Szlovákia vendégeként a selejtezősorozat ötödik fordulójában, szerdán Galgócon.
2025. Május 05. 07:57, hétfő | Sport
Több mint 12 ezren futottak a Futókörök Napján
Több mint 12 ezren futottak a vasárnap ötödik alkalommal megrendezett Futókörök Napján, melynek keretében 21 helyszínen húzhattak futócipőt az érdeklődők.