Hírek
2017. Május 26. 13:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó: illusztráció
Rendőrök ellen nyomoznak kábítószer birtoklása miatt
Nyomozás indult két rendőr ellen kábítószer birtoklása miatt - erősítette meg a Fővárosi Főügyészség pénteken az MTI-nek a 24.hu portál információját.
Bagoly Bettina, a főügyészség szóvivője azt közölte: az ügyben még május 18-án rendelt el nyomozást a Budapesti Nyomozó Ügyészség. A két, szolgálaton kívüli rendőrrel szemben a XI. kerületben intézkedtek, a szolgálati helyükkel kapcsolatban azonban a szóvivő nem kívánt bővebb tájékoztatást adni.
Hozzátette, a most indult nyomozás ügyében további részleteket nem áll módjukban megosztani a nyilvánossággal.
A 24.hu információi szerint azt még vizsgálják, hogy a két, szolgálaton kívüli rendőr fogyasztott-e a szerből.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte: az eljárás alá vont emberek már nem rendőrök, szolgálati viszonyuk megszűnt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
