Hírek
2014. Október 14. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: (x)
Olvassunk! Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata oldalunkon!

Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata hírportál-hálózatunk minden oldalán. Az ajánlókkal a jövőben a legújabb könyvek, könyves hírek, kritikák között szemezgetünk. Küldetésünk pedig az olvasás népszerűsítése!
Kritika, könyvkultúra, újdonságok, bestsellerek, könyves közélet, szépirodalom, gyermek és ifjúsági irodalom, ismeretterjesztés, a jövőben egyebek közt mindezekben a témákban tájékoztat és egyben szórakoztat is a Könyvkultúra Magazin az Infováros hírportál-hálózat oldalain is. Együttműködésben célunk az olvasás népszerűsítése, történjen az egy remek könyvet lapozva, esetleg e-book olvasóval, vagy kattintgatva az interneten a magazin rovatai közt.
A Könyvkultúra Magazin küldetése, hogy több ezer könyvtáros és pedagógus, több száz kiadó és könyvkereskedő tapasztalatát összegyűjtve rövidebbé, járhatóbbá és érdekesebbé tegye az utat a szerző és az olvasó között.
Kapcsolódó cikkek kultúra rovatunkban!
- Házasságtörés: itt az új Coelho-könyv
- Kerek könyv a középkorból
- Játékra hív a Kello
- Tíz filmes könyvtár
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt
2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld
Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül
Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani
2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld
KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ
A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal