Hírek
2018. Július 13. 12:53, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Norvégiában elrabolt ékszereket foglaltak le Magyarországon
Norvégiában elrabolt ékszereket találtak a magyar rendőrök budapesti zálogházakban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a rendőrség honlapján.
A mintegy ötmillió forintnyi ékszert - 18 gyűrűt és két pár fülbevalót - egy szerb fegyveres rabló zsákmányolta a skandináv országban idén februárban - írták.
A tájékoztatás szerint a norvég hatóságok jogsegélykérelme nyomán a magyar nyomozók házkutatást tartottak több budapesti zálogházban.
Ennek eredményeként sikerült visszaszerezni a rablás során zsákmányolt ékszerek egy részét. A budapesti rendőrök egyúttal olyan bizonyítékokhoz is hozzájutottak, amelyek megerősítik a Norvégiában már elfogott rabló bűnösségét - közölte a BRFK.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Az április 12-i győzelmünket nemcsak a Holdról, de a Kremlből is látni fogják
A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.

