Városlista
2025. július 1, kedd - Annamária

Hírek

2019. Május 20. 07:28, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Nincs magyar sérültje a gízai piramisok közelében történt robbantásnak

Nincs magyar sérültje a gízai piramisok közelében történt robbantásnak

Nincs magyar sérültje a gízai piramisok közelében történt robbantásnak - közölte a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) vasárnap délután az MTI-vel.

A közlemény szerint Magyarország kairói nagykövetsége folyamatosan nyomon követi az eseményeket, kapcsolatban áll az illetékes egyiptomi hatóságokkal.

Felhívták a figyelmet arra, hogy a KKM konzuli szolgálata a hét minden napján, éjjel-nappal elérhető minden bajba került magyar állampolgár számára a +3680368036 telefonszámon.

A pokolgépes merényletet egy turistabusz ellen követték el vasárnap. A hírek szerint a merényletben legalább tizenheten megsebesültek, többen külföldiek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld

KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ

A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal

2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet

2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld

Hitelt kell felvennie a Fővárosnak

A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel