Városlista
2025. október 25, szombat - Bianka

Hírek

2024. November 10. 07:58, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Nemzeti konzultáció - Vidéken is megkezdte a levelek kézbesítését a Magyar Posta

Nemzeti konzultáció - Vidéken is megkezdte a levelek kézbesítését a Magyar Posta

Vidéken is megkezdte a nemzeti konzultáció leveleinek kézbesítését a Magyar Posta Zrt. - közölte a társaság szombaton az MTI-vel.

Azt írták, a fővárosi kézbesítés végeztével elsőként Pest és Fejér vármegyében, majd az elkövetkező három hétben ütemezetten, az irányítószámok emelkedő sorrendjében zajlik a kézbesítés a többi vármegyében is.

A Magyar Posta munkatársai több mint 6,3 millió küldeményt kézbesítenek vidéken, és a tervek szerint december 6-ig mindenki megkapja ezeket a leveleket. A küldemények közönséges levélként nem igényelnek személyes átvételt, azaz a postaládába kézbesítik a postások.

Hozzátették, ha valaki nem kap kérdőívet, annak több oka is lehet. Előfordulhat, hogy valamilyen adatbázisból letiltotta a címadatait, de az is, hogy a címzett más lakcímen tartózkodik, mint ami a hivatalos személyi adat- és lakcímnyilvántartóban szerepel.

Azt kérik, hogy az érintettek érdeklődjenek az ingyenesen hívható 1818-as kormányzati ügyfélvonalon.

A nemzeti konzultációban szereplő kérdésre adott válaszleveleket 2024. december 20-ig lehet díjmentesen visszaküldeni - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 24. 08:36, péntek | Belföld

Október 23. - Magyar Péter: az 1956-os forradalom maga volt a csoda

Az 1956-os forradalom maga volt a csoda, mert egy sokat szenvedett nép ki merte mondani, elég volt

2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét

A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.