Hírek
2012. Április 16. 14:23, hétfő |
Bulvár
Forrás: STOP / Vasárnapi Ász
"Nem bántottam Veronikát, csak megpofoztam, és felnyomtam a falig"

Még eddig nem keresték a rendőrök Cristofelt amiatt, hogy alaposan elnáspángolta egykori szerelmét, Veronikát.
A VV5 szerelmespárjáról az elmúlt hónapokban ellentmondó információk jelentek meg, hol dúlt a szerelem közöttük és az esküvőjüket tervezgették, hol pedig arról érkezett hír, hogy szakítottak. A nagyhangú kubai macsónak pénteken Komáromban volt fellépése.
- Amikor megérkeztünk, behúztam fülem-farkam, de az emberek megértettek, és nem dobáltak meg, hanem elfogadták, hogy műsort vezessek és táncoljak. Nagyon szeretnek az emberek! Megértették, amit tettem, és sokan azt mondták, hogy "jól tetted!" Nem bántottam Veronikát, csak megpofoztam, és felnyomtam a falig - nyilatkozta Cristofel, aki az Új Ász információi szerint népszerűbb, mint valaha.
- Nagyon boldog vagyok így, mert nekem jövőm van! Határozott srác vagyok, és úgy érzem, nagyon sokra fogom vinni! Hála a Jóistennek, még nem kerestek a rendőrök, remélem, nem is fognak, de ha Veronika feljelentett, állok elébe!
A megvert Veronika már jobban van, a kíváncsiskodók elől hazamenekült a kórházból.
Vasárnapi Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár
XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben
Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.
2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár
Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon
Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár
Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget
Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.
2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár
Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie
A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.