Városlista
2025. május 9, péntek - Gergely

Hírek

2023. November 23. 06:00, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Nébih: natur mandulát és lenmagot hívott vissza a Tesco

Nébih: natur mandulát és lenmagot hívott vissza a Tesco

Natur mandulát és lenmagot hívott vissza a Tesco Globál Zrt. kártevő lehetséges jelenléte, valamint határérték feletti peszticid szennyezettség miatt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

A mandula esetében a visszahívás a 200 grammos 2024. június 27.-i minőségmegőrzési idővel rendelkező, valamint az 500 grammos 2024. június 26.-i és 27.-i minőségmegőrzési idővel rendelkező TS natur mandulára és a lédig natur mandulabélre vonatkozik.

A lenmagnál a Tesco a TS Lenmag 200 grammos kiszerelésű termékét, mely 2024. május 10.-i minőségmegőrzési idővel rendelkezik, tételazonosítója: E11230261D.

Mindhárom termék gyártója az ENCINGER SK s.r.o.

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a megadott azonosító adatokkal megegyező termékeket ne fogyasszák el!

A termékek a vásárlás helyére vagy bármelyik magyarországi Tesco áruházba visszavihetők, ahol a vásárlást igazoló számla, vagy nyugta hiányában is kicserélik, vagy visszatérítik annak árát.

Címkék: Nébih, visszahívás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld

Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől

2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld

Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció

Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.

2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Belföld

Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén

2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld

OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter

Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.