Hírek
2019. Szeptember 04. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Mintegy 10 fokot hűlt a levegő egy nap alatt

Mintegy 10 fokot hűlt a levegő egy nap alatt - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat kedden a Facebook-oldalán.
Hétfőn még az ország nagy részén 30 Celsius-fok körül alakultak a csúcsértékek. Keddre azonban az ország középső területein és keleten is lényegesen visszaesett a hőmérséklet. Az ország nagy részén 10 fok körüli a hőmérséklet-csökkenés - ismertették.
Az északnyugati tájakra már hétfőn megérkezett a hűvösebb idő, így arrafelé a hőmérsékletek keddre nem csökkentek jelentősen, egy-egy helyen melegebb is lett, mint hétfőn volt - tették hozzá.
Az előrejelzés szerint a héten is marad a hűvös, többször csapadékos idő. A hétvégén néhol 20 fokig sem melegszik majd a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld
Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Belföld
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.