Hírek
2018. Március 06. 10:09, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte szállásadóját egy férfi a szabolcsi Komorón
Házának pincéjében találtak rá egy 61 éves férfi holttestére hétfőn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Komorón, a gyilkossággal gyanúsított 53 éves férfit őrizetbe vették - közölte a megyei rendőr-főkapitányság kedden.
A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint az idősebb férfi eltűnését az egyik hozzátartozója jelentette be még március 1-jén. A rendőrök a lakóházhoz tartozó nyári konyha pincéjében találtak rá a férfi holttestére, halálát idegenkezűség okozta.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsított férfit a helyszínen elfogták, a sértett alig egy éve fogadta be otthonába. A férfi részletes beismerő vallomásában azt mondta, február 8-án a tulajdonost a nyári konyhában szóváltás után egy szögvassal többször fejbe ütötte, holttestét pedig a pincében rejtette el, amelyet lakattal lezárt.
A rendőrség indítványozta az őrizetbe vett férfi előzetes letartóztatását az illetékes ügyészségnél.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
