Hírek
2021. Február 11. 09:16, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 97 beteg, 1862-vel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 97, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1862 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön.
A kormányzati portálon azt írták: 381 875-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 13 444-re emelkedett, a gyógyultak száma 287 134.
Az aktív fertőzöttek száma 81 297-re csökkent. Kórházban 3799 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 299-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 21 456-an vannak, a mintavételek száma 3 318 850-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
