Hírek
2021. Február 13. 10:58, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 93 beteg, 2020-szal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 93, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 2020 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu szombaton.
A kormányzati portálon azt írták: 385 755-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 13 636-ra emelkedett, a gyógyultak száma 293 542.
Az aktív fertőzöttek száma 78 577-re csökkent. Kórházban 3771 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 299-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 20 794-en vannak, a mintavételek száma 3 357 672-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
