Hírek
2021. Február 04. 08:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 93 beteg, 1652-vel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 93, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1652 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön.
A kormányzati portálon azt írták: 371 988-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 12 832-re emelkedett, a gyógyultak száma 274 308.
Az aktív fertőzöttek száma 84 848-ra csökkent. Kórházban 3648 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 289-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 19 633-an vannak, a mintavételek száma 3 210 549-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
