Hírek
2021. Március 19. 09:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 213 beteg, 10 759-cel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 213, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 10 759 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
- közölte a koronavirus.gov.hu pénteken, kiemelve: eddig 1 477 554 embert oltottak be Magyarországon, közülük 444 451-en már a második adagot is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 549 839-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 17 841-re emelkedett, a gyógyultak száma 364 808.
Az aktív fertőzöttek száma 167 190-re nőtt. Kórházban 10 264 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1174-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 50 701-en vannak, a mintavételek száma 4 202 286-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
