Hírek
2021. Március 21. 09:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 194 beteg, 10 625-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 194 többségében idős, krónikus beteg, és újabb 10 625 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
- közölte a koronavirus.gov.hu vasárnap, kiemelve: eddig 1 millió 563 ezer 242 embert oltottak be Magyarországon, közülük 474 891-en már a második adagot is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 571 596-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 18 262-re emelkedett, a gyógyultak száma 369 998.
Az aktív fertőzöttek száma 183 336-ra nőtt. Kórházban 10 652 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1273-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 50 512-en vannak, a mintavételek száma 4 283 741-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
