Hírek
2020. December 10. 09:45, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Meghalt 171 beteg, 5415-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 171, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 5415 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön.
A kormányzati portálon azt írták: 265 003-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 6451-re emelkedett, a gyógyultak száma 77 362.
Az aktív fertőzöttek száma 181 190. Az aktív fertőzöttek 19 százaléka, az elhunytak 21 százaléka, a gyógyultak 23 százaléka budapesti.
Kórházban 7869 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 645-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 43 923-an vannak, a mintavételek száma 2 216 880-ra emelkedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
