Városlista
2026. február 25, szerda - Géza

Hírek

2018. Január 29. 13:32, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Megelőzte, majd leszorította az útról és ütött

Megelőzte, majd leszorította az útról és ütött

Garázdaság miatt felelhet az a férfi, aki megütött egy másik autóst szombaton Kőszeg közelében, miután összevitatkozott vele.

Egy forgalmi szituációból adódó félreértés előzte meg azt az incidenst, amely Kőszeg térségében történt január 27-én. Egy személykocsival közlekedő 32 éves kőszegi férfi a 87-es számú főút és a Csepregi út kereszteződését követően megelőzte, majd megállásra kényszerítette egy Seat sofőrjét. Ezt követően kiszállt a gépkocsiból és szóváltást követően a lehúzott ablakon keresztül arcon ütötte a jármű vezetőjét, majd elhajtott. Munkatársaink Sz. Istvánt Kőszeg belterületén elfogták és előállították. Vele szemben garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.

2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld

Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás

2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld

A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között

Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

2026. Február 25. 07:15, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nyitott a diverzifikációra