Hírek
2017. Augusztus 24. 15:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció
Közel 300-zal száguldozott az M6-oson

Életveszélyes helyzetet idézett elő a személygépkocsi vezetője.
Az M6-os autópálya 119-es kilométerszelvényénél, Pécs irányában 2017. augusztus 19-én 9 óra 59 perckor egy 285 kilométer/óra sebességgel közlekedő személygépkocsit rögzített a sebességmérő kamera. A jármű vezetője 300 ezer forint pénzbüntetésben részesül.
A történtek kapcsán a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság ismételten felhívja a közlekedők figyelmét, hogy saját maguk és utasaik, közlekedő partnereik biztonsága érdekében tartsák be a szabályokat! A közlekedési balesetek egyik vezető oka még mindig a gyorshajtás.
Az előírások megszegése, a sebességhatárok ilyen fokú túllépése jelentősen növeli a balesetek bekövetkezésének kockázatát, amely ezen a szinten halálos kimenetelűvé válik!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 10. 09:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs: stratégiai döntések időszaka jön Ukrajnával kapcsolatban
A következő egy év legfontosabb politikai kérdése, hogy Ukrajnával kapcsolatban ne kövessenek el az európaiak két \"butaságot\" - fogalmazott a miniszterelnök politikai igazgatója egy csopaki polgári esten pénteken.
2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld
Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.