Hírek
2017. Január 21. 05:00, szombat |
Sport
Forrás: MTI/AP/DPA/Arne Dedert
Kleinheisler a Ferencvároshoz kerül

Kleinheisler László a tavaszi idényre a Ferencváros labdarúgócsapatához kerül.
A válogatott középpályás ősszel a Bundesligában újonc Darmstadtnál szerepelt kölcsönben a Werder Brementől, de előbbi klub honlapjának pénteki híre szerint ezt a megállapodást felbontják, és a 22 éves játékos csatlakozik a Ferencvároshoz.
Torsten Frings darmstadti vezetőedző úgy nyilatkozott, hogy megkeresés érkezett Budapestről, Kleinheisler élni kívánt a lehetőséggel, ők pedig nyitottak voltak erre, mert a magyar futballistának nem lett volna egyszerű rendszeres játéklehetőséghez jutnia náluk.
A Darmstadt 16 fordulót követően nyolc pontjával sereghajtó a Bundesligában. A 11-szeres válogatott, a tavaly nyári Európa-bajnokságon is szerepelt Kleinheisler 12 találkozón lépett pályára és egy gólt szerzett. Az OTP Bank Ligában címvédő Ferencváros jelenleg negyedik az NB I-ben négy ponttal lemaradva az éllovas Videotontól.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 10. 09:11, szombat | Sport
Marco Rossi 2030 nyaráig hosszabbított
A Magyar Labdarúgó Szövetség 2030 júniusáig meghosszabbította Marco Rossi szövetségi kapitány szerződését.
2025. Május 09. 07:25, péntek | Sport
Tyson Fury korábbi világbajnok ökölvívó Budapestre látogat
Tyson Fury korábbi nehézsúlyú világbajnok ökölvívó pénteken Budapestre látogat, és a helyszínen tekinti meg féltestvérei, Thomas és Roman Fury mérkőzéseit.
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda Eb-selejtező - Szlovákiai győzelmével kijutott a tornára a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott kijutott a jövő januári Európa-bajnokságra, mivel 39-24-re nyert Szlovákia vendégeként a selejtezősorozat ötödik fordulójában, szerdán Galgócon.
2025. Május 05. 07:57, hétfő | Sport
Több mint 12 ezren futottak a Futókörök Napján
Több mint 12 ezren futottak a vasárnap ötödik alkalommal megrendezett Futókörök Napján, melynek keretében 21 helyszínen húzhattak futócipőt az érdeklődők.