Hírek
2017. Május 08. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy személyvonat motortere Vasban
Tűz keletkezett egy személyszállító vonat motorterében, Vas megyében, a lángok az utastérre nem terjedtek át, az utasok közül nem sérült meg senki - közölték a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
A tájékoztatás szerint a jármű Hegyfalu állomáson állt meg, a lángokat vasúti szakemberek fojtották el még a sárvári tűzoltók kiérkezése előtt.
Hozzátették: a tűzoltók jelenleg már az utómunkálatokat végzik, lehűtik a felizzott motorteret és átvizsgálják a járművet. A vonaton tizenhatan utaztak, az utasokért mentesítő járatot indított a vasúttársaság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:01, szombat | Belföld
Meteorológia: életveszélyes rámenni a Balaton jegére
A Balaton jegét vastag hóréteg borította be pénteken, ami visszafogja majd a jégképződést, így továbbra is életveszélyes rámenni a tó jegére - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Január 10. 09:00, szombat | Belföld
MÁV-csoport: hosszabb menetidő a vonat- és a buszközlekedésben
A télies útviszonyok, illetve az esetleges váltóállítási problémák miatt országszerte hosszabb menetidővel közlekednek szombaton is a Volán-buszok és a vonatok, kimaradó járatokra is kell számítani
2026. Január 09. 09:41, péntek | Belföld
E-CIGARETTA BUKTATTA LE
Elfogták azt a 32 éves tatabányai férfit, aki a lakásában kristályt árusított.
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
