Városlista
2025. július 2, szerda - Ottó

Hírek

2017. Május 06. 15:10, szombat | Belföld
Forrás: mti

Kiesett a buszból és meghalt egy férfi a fővárosban

Kiesett a buszból és meghalt egy férfi a fővárosban

A helyszínen életét vesztette az a férfi, aki szombaton a főváros XVI. kerületében kiesett a buszból - közölte a rendőrség a saját honlapján.

A police.hu-ra feltett közlemény szerint az eddig tisztázatlan baleset a Vidámvásár utcában történt.

A helyszínelés idejére a rendőrök a Vidámvásár utcát a Somkút utca és a Batthyány Ilona utca között lezárták, a forgalmat a Szabadföld út és a Veres Péter út irányába terelik.

Bakó Pál, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere az MTI érdeklődésére elmondta, egy 46-os jelzésű buszból esett ki a férfi.

Az ügyet a rendőrség vizsgálja, arról, hogy pontosan mi történt, ők tudnak majd tájékoztatást adni később - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld

Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett

Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt

2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld

Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül

Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani

2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld

KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ

A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal