Hírek
2019. Február 01. 16:00, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Ketten meghaltak szén-monoxid-mérgezésben Budapesten
Szén-monoxid-szivárgás volt Budapest X. kerületében, egy Fertő utcai lakóépületben, ahol két holtestet találtak - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság péntek délelőtt a honlapján.
Elsődleges információk szerint a holtesteket a mentők a harmadik emeleten találták. Riasztották a tűzoltókat.
A tájékoztatás szerint a műszeres mérések magas gázkoncentrációt mutattak ki az ingatlanban. Az épületben tartózkodók közül többen rosszul lettek, őket a mentők ellátták - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek
Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
