Városlista
2025. május 16, péntek - Botond, Mózes

Hírek

2012. Február 10. 13:41, péntek | Kék hírek
Forrás: HírTv

Két év börtönre ítélték Geréb Ágnest

Jogerősen két év letöltendő börtönbüntetést kapott Geréb Ágnes, akit emellett tíz évre eltiltottak a foglalkozásának gyakorlásától is.

Ezzel a Fővárosi Ítélőtábla szigorította az első fokon hozott büntetést, tavaly ugyanis öt évre tiltották el szülésznői tevékenységétől. Az ügy másodrendű vádlottját 300 ezer forint pénzbüntetésre ítélték.

A vádirat szerint egy Geréb Ágnes vezette otthonszülés alatt a csecsemő holtan jött világra, egy másik esetben pedig az általa világra segített gyermek fél évvel később meghalt.

A szülész-nőgyógyász három hónap előzetes letartóztatás után, több mint egy éve házi őrizetben van.

Címkék: ítélet, Geréb Ágnes

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek

Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat

Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta

2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték

A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.

2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek

ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra

Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt

2025. Április 28. 07:56, hétfő | Kék hírek

Hárman meghaltak az M1-es autópályán történt balesetben, Herceghalomnál

Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére vasárnap délután.