Hírek
2018. Július 01. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten
Két embert mentettek ki a Dunából a tűzoltók szombaton Budapesten - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy szombat délután a Batthyány térnél egy nő esett a Dunába, a tűzoltóknak a segítségére siető férfit is ki kellett menteniük.
A férfit létrával, a nőt alpintechnikával, speciális hordágyon emelték ki a vízből. Mindkettejüket átadták a mentőknek, akik a helyszínen ellátták őket - tette hozzá Kolozsi Péter.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
