Hírek
2019. Január 06. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két ember meghalt egy balesetben Bőny közelében
Két ember meghalt, kettő pedig megsérült egy balesetben a Győr és Bőny közötti úton - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szombaton az MTI-t.
Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy két autó ütközött össze a 8136-os úton, Bőny közelében. Egy embert a tűzoltók feszítővágóval emeltek ki az egyik járműből.
A megyei rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy a két sérültet a mentők kórházba vitték, az utat a helyszínelés idejére lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
