Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2011. Július 06. 07:49, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Kényszerítették a lagzira az új hercegnőt

Kényszerítették a lagzira az új hercegnőt

Charlene Wittstockot nem a szerelem vezette az oltár elé szombaton, hanem a monacói testőrség kényszere.

 

Múlt héten, alig pár nappal II. Albert lakodalma előtt röppent fel a pletyka, hogy elhagyta menyasszonya. Mindezt persze azonnal cáfolták, de most kiderült, hogy tényleg szökni akart Charlene Wittstock. Méghozzá nem is egyszer, hanem három kísérletet is tett rá, hogy megszabaduljon a férjjelöltjétől. A monacói testőrség azonban kétszer is visszahurcolta a palotába a párizsi reptérről, egyszer pedig a dél-afrikai nagykövetségről, ahol megpróbált menedékjogot kérni saját hazájába. Ugyanis így azonnal visszavitték volna szülőföldjére az olimpiai bajnoknőt, amennyiben valamilyen veszélynek van kitéve Franciaországban, vagy Monacóban. A botrányt azonban nem engedhették meg a hercegi udvarban, az útlevelét elkobozták, és kényszerítették Charlene-t, hogy hozzámenjen Alberthez. A lakodalmon pedig látszott is, hogy nem éppen őszinte a mosolya. Wittstock egyébként azért fogta menekülőre, mert nagy az esély rá, hogy Albi összehozott egy harmadik szerelemgyereket is. Méghozzá már kapcsolatuk idején.

Címkék: hercegnő

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.

2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár

Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon

Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is

2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár

Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget

Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.

2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár

Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie

A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.