Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2011. November 03. 07:49, csütörtök | Bulvár
Forrás: Story Online

Justin Bieber hamarosan apa lesz

Justin Bieber hamarosan apa lesz

Egy 20 éves kaliforniai nő azt állítja, a 17 éves tinisztár gyermekének az apja.

Mostanában lehetett arról hallani, hogy Justin Bieber és Selena Gomez közös jövőt terveznek, és családalapításon törik a fejüket, de ha hinni lehet a legújabb pletykáknak, akkor ez már a múlt.

Egy húszéves rajongó ugyanis apasági pert indított Justin Bieber ellen. Mariah Yeater szerint három hónapos kisfia az énekestől született, és bírósági keresetet nyújtott be, hogy a tinisztárt DNS-vizsgálatra kényszerítse. Yeater azt is tudja, ahogy a vizsgálat őt igazolja, követeli, hogy Bieber anyagilag is támogassa őket a jövőben.

A nő azt állítja, hogy a múlt év októberében, egy Los Angeles-i koncert után került szexuális kapcsolatba Bieberrel, a színfalak mögött. Az énekes testőreivel üzent, hogy várja őt a koncert után, és képtelen volt ellenállni a csábításnak. "Amikor megláttuk egymást, egyértelműen vonzalmat éreztünk mindketten, és csókolózni kezdtünk. Alig vártuk, hogy egy félreeső zugban végre ketten lehessünk" -nyilatkozta a fiatal nő.

Az énekes szóvivője szomorúnak tartja, hogy valaki ilyen rosszindulatú és bizonyíthatóan hamis állításokat terjeszt, csakhogy bemocskolja egy fiatal tehetség hírnevét. A bíróság azonban még nem döntött, eleget tesz-e Yeater kérésének, pedig ez az egyetlen módja annak, hogy kiderüljön: mindez csak pletyka-e?

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár

Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon

Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is

2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár

Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget

Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.

2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár

Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie

A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.

2025. Május 05. 07:56, hétfő | Bulvár

Pápaválasztás - Szerdán kezdődik a konklávé

Szerdán kezdődik a vatikáni Sixtus-kápolnában a Szent Péter 266. utódát kiválasztani hivatott konklávé, amelynek szabályai azt is meghatározzák, hogy hogyan kell a választásra jogosult bíborosoknak összehajtaniuk a szavazócédulát.