Hírek
2011. Szeptember 20. 07:49, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Újabb halhatatlan sztár került elő

Keanu Reeves után Nicolas Cage legnagyobb titkáról is lehullott a lepel, mivel egy fotó egyértelműen bizonyítja, hogy örök életű.
Néhány hete valóságos őrület tört ki, miután Keanu Reeves múltbéli hasonmásait felfedezték néhányan régi festményeken. Azóta mindenki még több, a színész halhatatlanságát bizonyító képet keres, ám újabb nem került elő. Legalábbis Keanuról, mert Nicolas Cage-ről sikerült szintén hasonló, bizonyító erővel rendelkező fotográfiát találni. A kép valamikor az Amerikai Polgárháborúban készült egy ismeretlen bristoli férfiról, aki teljesen úgy néz ki, mint Nic. A kísérteties fénykép tulajdonosa, bizonyos Jack Mörd egy elmélettel is előállt a tehetségét valahol elvesztő színészről. Szerinte Nicolas vámpír, aki egy ideig hagyja magát öregedni, majd eljátssza a saját halálát, hogy aztán egy másik személyazonossággal, megfiatalodva térjen vissza. Akárcsak Reeves. Ami inkább érdekes, mintsem hihető, de tényleg rendkívüli a hasonlóság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár
XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben
Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.
2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár
Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon
Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár
Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget
Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.
2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár
Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie
A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.