Hírek
2020. Január 21. 06:24, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ismét többfelé lesz sűrű köd

Az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfő este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésében azt írta:
estétől elsősorban az ország északi, északnyugati felén többfelé lehet sűrű (zúzmarás) köd képződésére számítani. Kedden délelőtt lassan javulnak csak a látási viszonyok a köddel borított tájakon, az ország nagy részén egész nap borult, párás idő lesz a jellemző. Helyenként előfordulhat ónos szitálás, hószállingózás is.
A sűrű köd veszélye miatt Budapestre, Pest, Baranya, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Somogy, Tolna és Veszprém megyére adtak ki figyelmeztetést.
Az előrejelzés szerint kedden a legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet mínusz 6 és mínusz 1 Celsius-fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet általában mínusz 1 és plusz 3 fok között, de a naposabb helyeken 5 fok körül alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.