Hírek
2019. Szeptember 02. 13:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ismét lesz országos Retro Véradás
Ismét megtartja Retro Véradás elnevezésű programját szeptember 7-én az Országos Vérellátó Szolgálat (OVSZ); az immár hagyományosnak számító rendezvényre országszerte hat helyszínen várják a véradókat.
Mint írták, a Retro Véradást 11. alkalommal rendezi meg szombaton az OVSZ, célja pedig, hogy minél szélesebb körben felhívják a figyelmet a véradás fontosságára. A sör-virsli menü mellett további finomságokkal és ajándékokkal kedveskednek a véradóknak – írták.
Budapesten – új helyszínen, a Vérmezőn – várják a segíteni akarókat, míg vidéken a szegedi, a pécsi, a debreceni, a győri és a miskolci területi vérellátóban lehet majd vért adni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
