Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2022. Január 16. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Hónapokig árulta a drogot míg lebukott

Hónapokig árulta a drogot míg lebukott

A 38 éves férfi több hónapon át árulta a drogot a vevőknek. A baranyai rendőrök őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.

Kábítószer-kereskedelem miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság egy 38 éves rózsafai lakos ellen. A férfit, valamint annak 27 éves nagydobszai barátját 2022. január 14-én 17 óra 25 perckor vonták intézkedés alá a rendőrök Kacsótán, amikor gépjárművel Pécs felől Szigetvár irányába közlekedtek. A gyanú szerint a 38 éves férfi Baranya megye több településén hónapok óta, heti rendszerességgel értékesített kábítószernek minősülő anyagokat a vevők, köztük barátja részére. A két férfit a rendőrök elfogták, előállították, majd kihallgatták gyanúsítottként - közölte a rendőrség.

A nyomozók az üggyel összefüggésben további két férfit, valamint egy nőt is gyanúsítottként hallgattak ki. Ellenük, valamint a 27 éves férfi ellen kábítószer birtoklása miatt folytatnak büntetőeljárást a rendőrök. A 38 éves férfit őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 10. 09:07, szombat | Belföld

Itt az újabb kihívás, Szlovákiában megjelent az afrikai sertéspestis

Agrárminisztérium: a Szlovákiában megjelent afrikai sertéspestis elleni védekezésre is figyelniük kell a hazai állattartóknak.

2025. Május 10. 09:04, szombat | Belföld

KSH: áprilisban 4,2 százalék volt az infláció

Áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 4,2 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Márciushoz viszonyítva átlagosan 0,2 százalékkal nőttek az árak - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2025. Május 10. 09:03, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország és Szlovákia együtt veszi fel a harcot az újabb brüsszeli javaslat ellen

Magyarország és Szlovákia együtt veszi fel a küzdelmet az orosz energiaimport betiltását célzó brüsszeli javaslat ellen, az ugyanis brutális áremelkedést okozna mindkét országban -

2025. Május 10. 09:00, szombat | Belföld

Orbán Balázs: stratégiai döntések időszaka jön Ukrajnával kapcsolatban

A következő egy év legfontosabb politikai kérdése, hogy Ukrajnával kapcsolatban ne kövessenek el az európaiak két \"butaságot\" - fogalmazott a miniszterelnök politikai igazgatója egy csopaki polgári esten pénteken.