Hírek
2011. Július 25. 14:33, hétfő |
Kék hírek
Forrás: STOP
Hiába: a szúnyogháló betörő ellen nem véd
Ismeretlen tettes tört be egy németkéri lakóházba szombat délután, ahonnan laptopot, laptoptáskát és egyéb tárgyakat lopott - közölte a rendőrség.
A betörő a ház egyik ablakán található szúnyoghálót vágta ki, majd onnan elemelte a fent említett tárgyakat, valamint egy személygépjármű forgalmi engedélyt.
A bűncselekménnyel okozott kár 100 ezer forint.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek
Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
