Hírek
2012. Január 28. 07:10, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Gigászi ütközetben diadalmaskodott Djokovics
A címvédő Novak Djokovics hatalmas csatában, 4 óra 50 perces csatában nyert a brit Andy Murray ellen az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyes pénteki elődöntőjében.
Az első helyen kiemelt szerb játékos könnyedén nyerte az első szettet, ám később Murray új erőre kapott, és elképesztően nagy küzdelemben maradt végül alul.
A világelső Djokovics a vasárnapi döntőben a 2009-es győztes spanyol Rafael Nadallal mérkőzik. A két klasszis eddig 29-szer találkozott egymással, az összevetésben Nadal vezet 16–13-ra, ugyanakkor legutóbbi hat összecsapásukat Djokovics nyerte.
Eredmény, férfi egyes, elődöntő:
Djokovic (szerb, 1.)–Murray (brit, 4.) 6:3, 3:6, 6:7 (4–7), 6:1, 7:5
korábban:
női páros, döntő:
Kuznyecova, Zvonarjova (orosz)–Errani, Vinci (olasz, 11.) 5:7, 6:4, 6:3
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 08:00, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Kettős vereséggel búcsúzott az Internazionale
2026. Február 24. 16:00, kedd | Sport
Férfi kézilabda MK - Az elődöntőben találkozik a Veszprém és a Szeged
A címvédő Szeged a bajnok Veszprémmel találkozik a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Tartja a lépést az ETO-val a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-re nyert az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának hétfői zárómérkőzésén, ezzel újra három pontra van a listavezető ETO FC Győrtől.
2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr
Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

