Hírek
2017. Október 13. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Folytatódik a napsütéses, száraz idő a hétvégén is
Még a hétvégén is többfelé 20 Celsius-fok körül alakulnak a hőmérsékleti maximumok, sok lesz a napsütés, csapadék pedig nem várható
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak az MTI-hez csütörtökön eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken az ország nagy részén több órára kisüt a nap. A középső területeken viszont többfelé megerősödik, a magasabb helyeken néhol viharossá is fokozódhat a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 8 és 13, a legmagasabb hőmérséklet 16 és 22 fok között alakul.
Szombaton hajnalban pára- és ködfoltok képződhetnek. Napközben sok lesz a napsütés és csak helyenként élénkülhet meg a légmozgás. A leghidegebb órákban 3-9 fok lehet, napközben 16-21 fokig melegszik fel a levegő.
A vasárnapra virradó éjszaka képződő köd gyorsan feloszlik. Napközben nagyrészt derült vagy gyengén felhős lesz az ég. A minimumhőmérséklet 3 és 9 fok között valószínű. A nappali maximumok 17 és 23 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
