Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2021. Február 23. 21:33, kedd | Belföld
Forrás: mti

Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen

Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen

Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen, mert a gyanú szerint hajléktalanokat bántalmaztak a közelmúltban a Duna-parti városban

- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI érdeklődésére.

A Blikk keddi számában számolt be arról, hogy a Mohácsi Rendőrkapitányság két járőre két hajléktalant bántalmazott, az eset azért derült ki, mert a szolgálati autójukban elhelyezett kamera élőben közvetítette az eseményeket a lap tudósítása szerint.

A megyei rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte, hogy az esettel összefüggésben a Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség indított nyomozást, ezzel párhuzamosan a Mohácsi Rendőrkapitányság vezetője a járőrök ellen fegyelmi eljárást indított.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ

Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.

2025. Október 10. 07:31, péntek | Belföld

Enyhe, de szeles idő várható a hétvégén

Felhős idő várható a hétvégén több-kevesebb napsütéssel, a hőmérséklet csúcsértéke 20 Celsius-fok körül alakul, kisebb eső előfordulhat -

2025. Október 10. 07:28, péntek | Belföld

Orbán Viktor hadgyakorlaton vett részt

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön a Mezőkövesdi Klementina - volt katonai - Repülőtéren részt vett az \"Adaptive Hussars 25\" hadgyakorlat egyik mozzanatán - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld

Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?

- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá